Wiesiołek-Stół

Wyjątkowe właściwości Oleju z Wiesiołka

Olej z wiesiołka, jeszcze mało znany, ale zdobywający co raz większą popularność ze względu na swoje właściwości zdrowotne.

To nie tylko bogate źródło kwasów omega-6, ale i naturalnej witaminy E które silnie nawilżają skórę i zapobiegają utracie przez nią wody. To także źródło kwasu linolenowego.

Warto wiedzieć, że olej z wiesiołka, jest produktem bogatym w fitosterole, które wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu.

Olej z wiesiołka może mieć wpływ na zapobieganie odkładania tłuszczy, co z kolei zapobiega nadwadze. Stosuje się go leczniczo w medycynie naturalnej w chorobach reumatoidalnych, przy stanach zapalnych, problemach ze skórą – wzmacnia on także włosy i paznokcie oraz łagodzi dolegliwości typowo kobiece.

Chyba już nie musimy Was przekonywać, że to produkt, który powinien znaleźć się u każdej osoby dbającej o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Marka AlterVita oferuje Wam najwyższej jakości, zdrowy olej tłoczony na zimno i nierafinowany, co sprawia, że zachowuje on wszystkie wartości odżywcze.

close

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry