Duży wybór olejów roslinnych tłoczonych na zimno, bezglutenowych mąk i naturaonych nasion, ziaren i pestek AlterVita

 

Reklamy Olejów, Mąk i Ziaren AlerVita

Staramy się zwiększać rozpoznawalność naszej marki, nie tylko poprzez reklamę internetową, social media czy w portalach informacyjnych ale też angażujemy się w reklamy prasowe czy reklamy na Billboardach.

Chcemy budować dużą rozpoznawalność marki, która będzie szła równolegle do budowania zaufania i przywiązania Klientów do nas. 

W tej zakładce będziemy przedstawiać niektóre z kampanii reklamowych marki AlterVita.

Reklama nierafinowanych olejów roślinnych AlterVita w Portalu Dzielnic Warszawy City Media

Reklama wizualizująca nasze oleje, w postaci banera, umieszczona w Dzielnicowym Portalu Warszawy City Media.

130215181_760414931223282_8695836497018630993_n

Jedna z reklam marki AlterVita na billboardzie, przy wjeździe do Warszawy od strony Łomianek. Slogan „Warszawa wita…..AlterVita” nawiązuje do zbliżającej się granicy Warszawy i bliższego poznania naszej marki, która ma siedzibę w Warszawie.

Produkty AlterVita

Przepis na sałatkę z łososiem wędzonym na zimno z dodatkiem naszych produktów – siemienia lnianego brązowego oraz oleju sezamowego. Taki przysmak przygotowany na Facebooku i Instagramie przez fanpage „SmacznaGosia”

Produkty marki alterVita

Artykuł na temat obnizania indeksu glikemicznego poprzez dodawanie do niego tłuszczów. Na obrazku nasz olej lniany. Cały artykuł dostępny na facebookowym i instagramowym fanpage „Fit z Pazurem”

Oleje Tłoczone na zimno AlterVita

Zdjęcia naszych produktów – olejów roślinnych tłoczonych na zimno i bezglutenowych mąk. Krótka recenzja naszych produktów, bardzo pozytywna 🙂 Artykuł opublikowany przez fanpage dietetyczny „Nutriko” na Instagramie i Facebooku

Billboarad AlterVita

Reklama Marki AlterVita w Warszawie w dzielnicy Bemowo.

Guancamone - Marsterchef

Takie pyszności przyrządzone przez Adriana z Masterchief z naszymi nasionami.

close
Przewiń do góry