Duży wybór olejów roslinnych tłoczonych na zimno, bezglutenowych mąk i naturaonych nasion, ziaren i pestek AlterVita


Informacje o marce AlterVita

                AlterVita to polska marka zdrowej żywności, założona przez pasjonatów dietetyki, zdrowego odżywiania i produktów prozdrowotnych. AlterVita to po prostu przyjazna marka dla Twojej rodziny.

W języku łacińskim AlterVita oznacza jedno życie lub nowe życie, można by powiedzieć, że to tylko słowa, ale w naszym przypadku słowa łączą się z naszą pasją. Jako pasjonaci dietetyki i zdrowego odżywiania, stworzyliśmy tę markę dla osób, które tak, jak i my kochają ekologię, naturę, zdrowie swoje i swoich dzieci oraz najbliższych, dla osób, które zwracają uwagę na to, co jedzą.

Pragniemy, aby nasi Klienci czuli, że są jednością z marka AlterVita, że ta marka jest odzwierciedleniem ich pragnień i oczekiwań, chcemy dawać radość. Ktoś powie, jaką radość? Przecież to tylko produkty spożywcze. Właśnie, bo dobre samopoczucie, zaczyna się od żołądka i organizmu, jeśli mamy zdrowie, mamy dobre samopoczucie.

Zakładając naszą markę, od początku wiedzieliśmy, że nie będziemy tworzyć produktów najtaniej jak tylko można, ubierać markę ładnie marketingowo i sprzedawać jako zdrowy produkt. Wiedzieliśmy, że nie będziemy bić się cenowo z najtańszymi olejami i że nie będziemy oszczędzać, tylko po to, żeby sprzedawać tani i nie zawsze zdrowy produkt. To by przeczyło naszym pasjom, naszym zasadom i całej idei zdrowego jedzenia. Zysk to jedno, ale bez szacunku Klienta, bez zadowolonych osób przywiązujących się do naszych olejów, zachwalających sobie nasze mąki i nasiona, ich jakość i produkcję to nie miałoby sensu. To jest dla nas bardzo ważne, oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nigdy nie zadowolimy wszystkich, ale przynajmniej każdego dnia będziemy mogli sobie spojrzeć w oczy, mówiąc, że produkty AlterVita są naprawdę zdrowe i naturalne. 

Nigdy nie powiemy, że sukces marki AlterVita jest sukcesem naszym, gdyby nie osoby kupujące nasze produkty, niewracające do nas, niechwalące naszej marki, tego sukcesu by nie było. Dlatego wszyscy Państwo jesteście częścią marki AlterVita.

Staramy się segregować produkty, wyłapywać najbardziej wartościowe i eliminować jak najbardziej przetworzone. Na podstawie tego wydaliśmy produkty pogrupowane w trzech kategoriach – oleje tłoczone na zimno, bezglutenowe mąki i zdrowe ziarna oraz nasiona

Oleje AlterVita powstają w olejarni zlokalizowanej na Kujawach. Ponieważ ważna jest dla nas jakość wytwarzanego produktu, oleje są wytwarzane w małych partiach, bezpośrednio dla zamawiającego klienta, po to, żeby zachować wszystkie walory zdrowotne olejów. Produkcja wykonywana jest ręcznie, dbając o każdy szczegół. 

Oleje są rozlewane tylko w szklane butelki, po pierwsze ze względu na większą ekologię, po drugie takie opakowanie zapobiega utlenianiu się oleju i pozbywaniu się wartości odżywczych.

Nasze oleje nie są poddawane żadnym chemicznym procesom rafinacji (czyli są nierafinowane) i oczyszczania, wszystko to odbywa się w pełni naturalnie. Nie znajdą Państwo w naszych olejach sztucznych barwników, konserwantów czy GMO. Tak, jak pisaliśmy wyżej, szacunek do Klienta, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest dla nas priorytetem.

Od początku do końca produkcji oleje AlterVita są tworzone specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Polub nas na Facebooku i Instagramie, pokaż nam siebie, opowiedz nam historię w jaki sposób wpływ na Ciebie marka AlterVita. 

5% Zniżki

Specjalnie dla Ciebie 🎁

Zapisz się na newsletter aby otrzymać zniżkę 5% na pierwsze zakupy

Nie rozsyłamy SPAMU. Zapisując się, akceptujesz naszą politykę prywatności.

close

5% Zniżki

Specjalnie dla Ciebie 🎁

Zapisz się na newsletter aby otrzymać zniżkę 5% na pierwsze zakupy

Nie rozsyłamy SPAMU. Zapisując się, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Przewiń do góry